dr_orhan_cevahiroglu_10
Galerimizi gezmek ister misiniz? Her hastaya yapılan tedavi farklıdır. Online iletişim sayfamızdan, bize ulaşabilirsiniz.
SORU : Ortodontik tedavi kalici bir tedavimidir ve pahali bir islemmidir?

CEVAP :

Sunu kabul etmek gerek ki hiç ortodontik tedavi görmemis bireylerde bile ömürboyu sürmekte olan fizyolojik, yani normal bir dis hareketi mevcuttur. Tedavi sonucu bu dogal süreçten etkilenebiliyor ama dogru teshis, dogru tedavi ve hastanin ve doktorun bu ise gösterdigi özen ve yeteri kadar süren bir pekistirme dönemi ve kontroller kaliciligi saglar. Çok erken yasta gördügünüz tedavi 15-20 yil sonra arzu ederseniz bir revizyon gerektirebilir.


Tedavi ücreti yapilacak isleme göre degisir.

 Aslinda yaygin olan kaninin tersine ortodontik tedavi SON DERECE EKONOMIK BIR TEDAVIDIR

Bir tedavi süresince doktorunuza 15 ila 35 arasi ziyaret yaparsiniz. Ayrica kullanilan malzemeler, takilmalari, çikarilmalari, dislerin temizlenmesi, pekistirme tedavisi ve kontroller ücrete dahildir.


Ülkemizde bu islemle ilgili hiç bir sey üretilmemesi, kullanilam malzemelerin tamaminin ithal olmasi, uzun bir tedavi olmasi, uzmanlik gerektirmesi, tedavi sonunda ömür boyu kullanilan düzgün dislerinizin kendinizin olmasi gibi faktörler altalta konup toplandiginda tedavinin çok kiymetli bir islem oldugu ortaya çikiyor.

195818
Ziyaretçi

Anasayfa | S.S.S. | Orhan Cevahiroğlu | Ortodonti | Estetik Diş Hekimliği | Önce-Sonra |  İletişim

“Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını  muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.”
Sunumu yapılan  örnek vakalarının  tümü  Diş Dr. Orhan Cevahiroğlu tarafından yapılmıştır.

Bütün Hakları www.orto-dentist.com'a aittir.