dr_orhan_cevahiroglu_10
Galerimizi gezmek ister misiniz? Her hastaya yapılan tedavi farklıdır. Online iletişim sayfamızdan, bize ulaşabilirsiniz.

HASTALARININ CEVAHİROĞLUNA TEŞEKKÜRLERİ

Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

 

Sevgili Orhan Amca ,

Seninle 4 yılı beraber geçirdik. Sonunda dişlerim düzeldi. Eskiden dişçiden korkmazdım ama şimdi biraz korkuyorum.Çünkü ya dişlerim çürürse ? Bu dişlerim süt dişi değil olsun ben dişlerimi korumaya çalışacağım.

 Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

 

ÇOK ŞÜKÜR BERBER KERPETENİNDEN KURTULDUK

Artvin'in Arhavi ilçesi halkı ilk defa bir dişçi gördü

Önceleri 10 lira karşılığında berbere kerpetenle diş çektiren Arhavi sakinleri ilçeye yerleşen diş hekimine para almadığı için "İYİLİK MELEĞİ" ismini taktı.

Artvin'e bağlı Arhavi ilçesinde oturanlar ilk defa gerçek bir dişçiye kavuşmuşlardır.Böylelikle yıllardan beri 10 lira karşılığında berbere kerpetenle diş çektiren kasaba sakinleri bu kabustan kurtulmuşlardır.
     Orhan CEVAHİR isimli diş hekimi okuldan sonra Arhavi'ye giderek bir muayenehane açmıştır.Çalışmaya başladığı ilk günden beri muayenehanesi dolup taşan Orhan CEVAHİR fakirlerden para da almadığı için hemen halkın sevgilisi haline gelmiş ve kendisine "İYİLİK MELEĞİ" ismi takılmıştır.

"KERPETENDEN KURTULDUK"
Arhavi'liler "Orhan CEVAHİR için geldi muayenehane açtı bizde geceleri rüyalarımıza giren berber kerpetenlerinden kurtulmuş olduk." demişlerdir.Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

 

Sevgili Orhan Amca

İlkokul 3. sınıftan beri dişlerimi yola getirmek için çok emek verdiniz.Ama işinizdeki uzmanlığınız ve sihirli ellerinizle sanki gülüşümü baştan yarattınız.
Çok teşekkürler Orhan Amca


  

 

195832
Ziyaretçi

Anasayfa | S.S.S. | Orhan Cevahiroğlu | Ortodonti | Estetik Diş Hekimliği | Önce-Sonra |  İletişim

“Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını  muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.”
Sunumu yapılan  örnek vakalarının  tümü  Diş Dr. Orhan Cevahiroğlu tarafından yapılmıştır.

Bütün Hakları www.orto-dentist.com'a aittir.