dr_orhan_cevahiroglu_10
Galerimizi gezmek ister misiniz? Her hastaya yapılan tedavi farklıdır. Online iletişim sayfamızdan, bize ulaşabilirsiniz.

HASTALARININ CEVAHİROĞLUNA TEŞEKKÜRLERİ

Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

 

seninle çok güzel ve keyifli günler geçirdik tedavin boyunca. Ben sana or todonti, sen bana bilgisayar öğretdin.. yaz .... BURDA kaç ?tık dediğim zaman TIK TIK:) 2 TIK ORHAN AMCA diyerek ve yazarak bitirirdin tüm öğretilerini.. dişlerin de 2 tık la deil ama 2 yılda bitdi ..ön santral sağ daki bir az bizote edilecek unutmadım ..... ..TIK TIK..:)) --------------------------------------- Sevgili Orhan Amca  Kapını ilk çaldığım gün muayene olduktan sonra albümlere bakarken yazılan hatıra yazılarını okuduğum zaman bir diş hekimi ne kadar sevilebilir diye düşünmüştüm çünkü o zamanlar diş hekimlerinden pek haz eden birisi değildim ama Orhan amca apayrı bir insan. Geçen 2 sene boyunca bunun cevabını yaşayarak anladım. Tedavi süresince çok şey paylaştık her zaman bir ağabey bir dost gibi yaklaşan başka bir hekim tanıyacağımı zannetmiyorum ellerine sağlık tık tık :) not:kimlik odamız izin vermiği için yazılmadı


Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

 Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

 

O ARTIK GENÇ KIZ OLDU :) geçen 3 senede dişleri daha güzel oturmuş ve kesinlikle tüm ortodontistlerin korkusu olan relaps olmamış..sana gülmek yakışıyo..:))


 

 

195825
Ziyaretçi

Anasayfa | S.S.S. | Orhan Cevahiroğlu | Ortodonti | Estetik Diş Hekimliği | Önce-Sonra |  İletişim

“Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını  muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.”
Sunumu yapılan  örnek vakalarının  tümü  Diş Dr. Orhan Cevahiroğlu tarafından yapılmıştır.

Bütün Hakları www.orto-dentist.com'a aittir.