dr_orhan_cevahiroglu_10
Galerimizi gezmek ister misiniz? Her hastaya yapılan tedavi farklıdır. Online iletişim sayfamızdan, bize ulaşabilirsiniz.

ÖNCE & SONRA
Resimler Hasta Rızası Alınarak Yayınlanmaktadır.

Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine TıklayınızResimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

KENDİ ARŞİVİMDEN


Resimleri Büyütmek İçin Üzerlerine Tıklayınız

HERKEZ GBİ ODA ARTIK RAHATLIKLA GÜLÜMSEYEBİLİYOR SABIRLI BİR HASTAMIZIN MUTLU GÜNÜNDEN BİR BÖLÜM ..BU RESİMDE VAKANIN ÖNCESİNİ VE SONRASINI İZLERKEN HASTAMIZIN ÖN SANTRAL KESİCİ DİŞİNİN ANCAK 180 DERECE DÖNDÜRÜLEREK ELDE EDİLMEYE ÇALIŞILAN SONUCUN VAKANIN TAM OLARAK BİTİMİNDEN BİR HAFTA ÖNCESİNİ GÖRMEKTESİNİZ ....BU VAKA İÇİN GERİ DÖNÜŞÜMÜN ENGELLENMESİ İÇİN BİR ÇOK HASTAMIZA YAPTIĞIMIZ GİBİ DİĞER SAYFALARDA DA ÖRNEK RESİMLERİNİ GÖRDÜĞÜNÜZ ESİX APEREYİ HAZIRLANMAKTADIR ....AYRICA BURDA SOL ÜST LATERAL DİŞ ÇOK AZ BİZOTE EDİLEREK BOYU KISALTILACAK VE AYRICA ESİKSLE VESTİBÜLE TAŞKINLĞI BİRAZ GERİ ALINDIĞINDA ÇOK DAHA HOŞ BİR GÜLME HATDI ORTAYA ÇIKACAKTIR.. HER ŞEY SONUÇTA ÇOK İDEAL BİR KAPANIŞ VE GÜLME HATDI YARATMAK İÇİNDİR..OTODONTİSTLER HER ŞEY BİTDİ DEMEDEN SABIRSIZLIK GÖSTEREN HASTALARIMIZA İFHAF OLARAK BU VAKADA SABIRLA SONUCU BEKLEMİŞ İSMİNİN AÇIKLANMASINI İSTMEYEN 23 YAŞINDAKİ BİR SAYIN BAYAN HASTAMIZA TEŞEKKÜRLER VE SAYGILARIMI SUNARKEN EN GÜZEL GÜNLERDE HEP BİRLİKTE GÜLÜMSEMEK İÇİN HER ZAMAN EL ELEYİZ VE BİRBİRİMİZE GÜVENLE BAŞARI İÇİN BİRLİKTEYİZ.. KENDİ ARŞİVİMDEN


 

 

194288
Ziyaretçi

Anasayfa | S.S.S. | Orhan Cevahiroğlu | Ortodonti | Estetik Diş Hekimliği | Önce-Sonra |  İletişim

“Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını  muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.”
Sunumu yapılan  örnek vakalarının  tümü  Diş Dr. Orhan Cevahiroğlu tarafından yapılmıştır.

Bütün Hakları www.orto-dentist.com'a aittir.